Võtmehoidja südame kujuga (erinevad värvid)

9,00 

Epoksiidist võtmehoidja südame kujuga. Iga võtmehoidja on eriline ja kordumatu. Praktiline kingitus endale, tuttavale, koostööpartnerile või sõbrale.

Kirjeldus

Südame kujulised võtmehoidjad sobivad kinnitamiseks võtmete külge, kuid miks mitte lastel koolikoti või veel noorematel lasteaia koti külge. Võtmehoidjad on umbes 3,5cm suurused.

Võtmehoidjad on valmistatud käsitööna epoksiidvaigust ning kasutatud erinevaid detaile ja kaunistusi. Võtmehoidjaid saab tellida endale sobilikes toonides. Samuti saab valida võtmehoidja kinnitusrõnga värvi. Selleks valid rippmenüüst “Minu valitud värv” ning tellimust vormistades kirjuta enda soovid märkuste kasti. Nii saad just endale meelepärastest toonides võtmehoidja.

Kui sa ei leidnud enda soovitud võtmehoidjat e-poest ja sul on mõni lahe idee siis kirjuta enda soovidest julgelt Mekardiasse.
Samuti leiab palju erinevaid videosid ja pilte võtmehoidjate tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

Kui laos on 1 võtmehoidja siis ta on täpselt selline, nagu on pildil.
Kui laos on rohkem kui 1 võtmehoidja, siis on kasutatud samasuguseid värve, võib erineda värvi, litrite/kulla asukoht ja hulk.

Lisainfo

Värv

Ploomililla litritega, Roheline sädelev kuldsega, Sinimustvalge, Sinimustvalge, Sinine kuldsega, Meresinine hõbedasega, Sinine hõbedasega, Sinine kuldse äärega, Sinine hõbedase äärega, Roheline, Tuhm roosa, Lilla litritega, Roosa kuldse äärega, Roosakas-oranž, Oranžikas, Ametsüst planeediga, Ametsüst tähega, Väiksem süda rohekas, Väiksem süda kollane, Väiksem süda roheline, Väiksem süda meresinine, Sinine-lilla, Lilla väiksem, Lilla kivikestega, Meresinine-valge, Hele sinine-lilla, Pronksikarva, Väike sinine, Minu valitud värv

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Võtmehoidja südame kujuga (erinevad värvid)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Required fields are marked *