Suur nelinurkne alus

29,00 

Suurem, imeline nelinurkne alus, mis leiab koha nii sinu elutoas, vannitoas kui ka köögis, pakub kompaktset hoiuruumi väiksematele esemetele. Tänu oma kuumakindlusele, võimaldab see kaunis alus sul asetada sellele ka küünlaid.
See käsitööna valmistatud jesmoniidist alus on südamega tehtud ning iga ese on eriline ja kordumatu. Olgu selleks kingitus endale või lähedastele, see alus on rohkemat kui lihtsalt esemete hoiukoht, see on tükk kunsti ja isikupära.
Ebatasasused aluse pinnal on selle vormi omapära, mis lisab sellele erilist iseloomu ja võlu. Need ei mõjuta aluse kasutamist ega selle praktilisust.
Kuna tean, et iga kodu on erinev, pakun võimalust valida erinevate värvitoonide vahel, et see alus sobituks su interjööriga täiuslikult.
Aluse suurus on 16×28 cm, mahutades endasse nii praktilisuse kui ka esteetika.
Lisa oma koju midagi erilist juba täna!

Alus on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Alusel võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

värv

vali enda toon

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suur nelinurkne alus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga