Töötoad

Töötuba tartumaal

Loo unikaalne ovaalne alus

Töötuba käsitöö ja üllatuste armastajatele!

Vabasta oma loovus meie Jesmoniidist töötuba, kus valmistad kauni ovaalse aluse, mis sobib suurepäraselt igasse kodu sisekujundusse. Olgu see endale või kingituseks, see töötuba pakub ainulaadset võimalust avastada selle mitmekülgse materjali võlusid.

Muudame koos Sinu sünnipäeva, meeskonnasündmuse, suve-talvepäevad või ühisolengu lõbusaks, praktiliseks ja meeldejäävaks!

Töötoa hind: alates 35€/inimene

Töötuba

Keskmise suurusega alused või topsid sinu valikul

Töötuba, kus saad valid erinevate disainide vahel!

Kas oled juba käinud ovaalset alust tegemas või see kuju sind ei kõneta? Ära muretse! Nüüd saad valida ka teiste disainide vahel. Avasta oma loovust ja vali meie valikust alused või topsid, mis sobivad sinu koduga ja muudavad selle veelgi ilusamaks ja praktilisemaks. Valikud on mitmekülgsed!

Töötoa hind: alates 39€/inimene

Töötuba

Suur alus või kaks väikest eset

Töötuba, kus saad valid erinevate suuruste ja disainide vahel!

Kas soovite midagi veidi suuremat või hoopis mitut väiksemat eset? Meie töötoas on võimalus valida suurema aluse või valida kaks väiksemat eset, mis sobivad ideaalselt teie kodu kaunistamiseks või kingituseks lähedastele. Laske oma loovusel lennata ja valige meie mitmekülgsest valikust need esemed, mis kõnetavad teie südant ja kodu. Ootame teid avastama uusi võimalusi! 

Töötoa hind: alates 49€/inimene

Tööötuba küünla

Lõhnu täis töötuba- väike imeline küünal

Töötuba täis uusi kogemusi, üllatusi ning imelisi lõhnasid!

Selles põnevas töötoas saate ise luua midagi erilist ja praktilist- jesmoniidist topsi, kuhu saad valada just sinule meelepärase lõhnaga sojavaha. Veel erilisemaks muudab küünla puidust taht, mis mõnusal sügisõhtul või talvehommikul vaikselt praksub ning loob hubase ja sooja meeleolu.

Muudame koos Sinu sünnipäeva, meeskonnasündmuse, suve-talvepäevad või koosolemise lõbusaks, praktiliseks ja meeldejäävaks!

Töötoa hind: alates 32€/inimene

akrüüli valamise töötuba

Akrüüli valamise töötuba

Avasta akrüüli võlud ja loo meeldejäävaid mälestusi!

Kas soovite avastada midagi uut ja põnevat? Tule osalema meie akrüüli valamise töötoas, kus saate luua unikaalseid kunstiteoseid.. See töötuba on loodud selleks, et avada teile uksed loovuse maailma ning anda võimalus kogeda kunsti loomise imelist protsessi. Olenemata sellest, kas olete algaja või kogenud kunstnik, saate meie juhendamisel luua midagi erilist ja isikupärast. Laske end inspireerida ja avastage oma sisemine kunstnik meie akrüüli valamise töötoas!

Töötoa hind: alates 45€/inimene

Kas oled kunagi unistanud sellest, et saaksid valmistada oma kätega midagi ilusat ja praktilist? Siis on minu juhendatavad töötoad just sinule!
Jesmoniidist alus on suurepärane viis oma kodusisustusele isikupära lisada. Töötoas õpetan sulle, kuidas valmistada ilus ja just sinu koju sobivates toonides alus, mis sobib ideaalselt küünalde, kreemide, lõnade, soola-pipra veski või muude dekoratiivesemete jaoks.


Kas soovite õppida, kuidas valmistada midagi unikaalset, mis kaunistaks teie kodu või kontorit? Akrüüli valmistamise töötuba on just see, mida otsite! See töötuba annab teile võimaluse õppida, kuidas valmistada akrüülmaali ja katsetada erinevaid tehnikaid. Teil on võimalus valida just teile meeldivad värvid ning valmistada midagi tõeliselt ainulaadset.


Töötubadesse olete oodatud koos sõprade või perega, sest see on ideaalne võimalus veeta meeldivalt aega ja valmistada midagi praktilist ning unikaalset.

Olgu tegemist sünnipäeva tähistamise, beebipeo korraldamise või tüdrukute õhtuga – meie töötuba on ideaalne koht eriliste sündmuste tähistamiseks! Avage oma loovus ja valmistage midagi ainulaadset, mis jääb teile ja teie lähedastele alatiseks meelde.