Suur ümar kandik

(1 ülevaade)

35,00 

Suur ümar kandik, mis on justkui loodud selleks, et lisada teie lauale ilu ja elegantsi. See kandik on suurepärane valik laua kaunistamiseks ning sellele saab paigutada küünlaid, vaase, kasvõi telekapulte ja teisi dekoratiivelemente.
Meie kandikud on valmistatud käsitööna jesmoniidist, andes neile unikaalse iseloomu ja visuaalse ilu. Iga ese on loodud hoole ja armastusega, muutes selle kunstiteoseks omaette.
See on suurepärane kingitus nii endale kui ka teistele. Olgu see siis kingitus lähedasele või lihtsalt žest sellest, kui palju te teisi hoolite.
Kandikut on võimalik tellida erinevates värvitoonides, et see sobituks ideaalselt teie kodu interjööriga. See annab teile võimaluse muuta oma laud veelgi kaunimaks ja isikupärasemaks.
Kandiku läbimõõt on 30 cm – see on piisavalt suur, et mahutada erinevaid dekoratiivelemente ning muuta teie laud tõeliseks kunstiteoseks.
Lisa oma koju midagi erilist juba täna!

Kandik on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Kandik võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

Jesmoniidist esemeid on lihtne hooldada. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Kui näed, et toode hakkab tuhmuma või vedelik ei jää enam piisakestena tootele, võid selle üle vahatada tavalise kookosrasvaga.

Kui toote peale peaks minema vedelik, siis eemalda see siiski võimalikult kiiresti.

Küünlarasva saab lihtsalt fööniga üles sulatada ning lapiga ära pühkida.

1 arvustus tootele Suur ümar kandik

  1. Kaia

    Väga omanäoline ja universaalne sisustuselement. Alus on kerge ja hästi mõnusalt siidine, leiab kasutust nii laua dekoratsiooni alusena kui ka kommivaagnana.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga