Teeküünla tops

8,00 

Teeküünla tops on just paraja suurusega, et panna üks väike teeküünal ohutult kodus põlema. Jesmoniit kannatab kuuma ja küünlatopsil on piisavalt paks põhi, et tagada küünla ohutu põlemine.
Topsi mõõdud- läbimõõt 5,3cm, kõrgus 4,5 cm
Teeküünla tops on valmistatud käsitööna jesmoniidist ja mõnel topsil kasutatud ka epoksiidi (rohkem infot materjalide kohta leiad siit). Iga ese on eriline ja kordumatu. Reljeefsed topsid on valmistatud jesmonite AC730 materjalist ja meenutavad veidi betooni.

 

Tootekood: - Kategooria:

Ideaalne kingitus endale, tuttavale, koostööpartnerile või sõbrale.

Topsil võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta.

Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Kui sa ei leidnud endale meelepärases toonis toodet ja sul on mõni lahe idee siis kirjuta enda soovidest julgelt Mekardiasse.
Samuti leiab palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Jesmoniidist esemeid on lihtne hooldada. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Kui näed, et toode hakkab tuhmuma või vedelik ei jää enam piisakestena tootele, võid selle üle vahatada tavalise kookosrasvaga.

Kui toote peale peaks minema vedelik, siis eemalda see siiski võimalikult kiiresti.

Küünlarasva saab lihtsalt fööniga üles sulatada ning lapiga ära pühkida.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Teeküünla tops”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga