Töötubade info


Jesmoniidi töötuba

Jesmoniidist aluste tegemine on lihtne ja väga tore ettevõtmine. Materjal ise on juba väga huvitav ning pakub põnevust ka meestele. Kutsu sõbrad mõnel õhtul kokku ja tee midagi praktilist ning emotsiooni pakkuvat. 

Jesmoniidi töötoas valmib ovaalne alus, mida saab kasutada nt võtmete hoiustamiseks, küünla alusena, köögis maitseainete topside organiseerimiseks, kombineerida karbikestega ehete jaoks jne. 

Võimalik on teha erinevates värvides ja tehnikates aluseid. Terratso stiilis aluse tegemisel läheb veidi kauem aega, kuna pärast peab alust kauem lihvima.

Selline töötuba kestab orienteeruvalt 2h. Mingeid eelnevaid teadmisi töötoas osalemiseks pole vaja. Tulen teie sünnipäevale, suvepäevadele või niisama toredale õhtule oma väikse kastikesega ja veedame mõnusalt aega.  

Ühe aluse tegemise hind on 35€. Minimaalne inimeste arv on 7 inimest ning maksimaalne 20 inimest. Hinnale lisandub transpordi tasu.

jesmoniid töötuba
jesmoniidi töötuba
jesmoniid töötuba


Akrüüli valamise töötuba

Akrüüli valamine lõuendile ei ole keeruline ja ei nõua mingeid eelnevaid teadmisi ja oskuseid. Vaja on ainult piisavalt suurt ruumi ja mõnusat tuju. Kõik akrüülmaali valamiseks vajamineva võtan endaga kaasa, teile jäävad ilusad pildid ja veel paremad mälestused. 

Töötoas tutvume erinevate tehnikatega, segame värvid ja laseme fantaasial ning juhusel mängida. Lõuendina kasutame 40×50 alust (võib ka teisi suurusi) ning enamasti olen maale tehes julgustanud kasutama fööni. Vaatamata sellele, et kõigil on kasutada täpselt samasugused värvid, tulevad tööd väga erinevad.  Soovituslikult võiks selga panna riided, millest pärast kahju poleks, sest aeg on näidanud, et värvidele meeldivad ka riided.

Maalide tegemine kestab umbes 2h – 2,5h. Ühe maali tegemise hind on 35€. Minimaalne osalejate arv on 7 inimest. Hinnale lisandub transporditasu. 

akrüüli töötuba
Akrüüli valamise töötuba
IMG 20220212 125859 scaled


Kuidas osa võtta?

Kõige lihtsam viis töötubadest osa võtta on mind endale külla kutsuda. Miks mitte suvepäevadel, sünnipäeval või lihtsalt sõpradega kokku saades midagi põnevat teha?
Võtan kaasa kõik vajamineva ning sinult ootan veidi vett, sooja ja kuiva ruumi ning mõnusat seltskonda.

Kui soovid tulla koos sõpradega kodust välja, saab kohtuda ka Lavendel loomeruum mõnusas pesas.

Kui tahaks veidi aega iseendale ja soov üksi või koos sõbraga tulla töötuppa, siis planeeritud töötubade kohta saab infot e-poest ning Lavendel Loomeruumi kodulehelt.

Võta minuga ühendust https://mekardia.ee/contact/
Rohkem pilte ja videoid leiad sotsiaalmeediakanalitest- Faceboock https://www.facebook.com/MekardiaOU
Instagram https://www.instagram.com/mekardia_insta/ ning TikTok https://www.tiktok.com/@mekardia