Keskmine ümar kandik- mahe kollane ja beež

26,00 

Keskmine ümar kandik, mis on nii ilus kui ka funktsionaalne lisand teie koju. See on tõeline multifunktsionaalne kaunitar, mis sobib nii elutuppa kui ka kööki, et hoiustada väiksemaid esemeid stiilselt.
Sellel kandikul on siidine ja pehme tekstuur, mis lisab luksusliku puudutuse igasse ruumi, kuhu te selle paigutate. Lisaks on see kuumakindel, mis tähendab, et saate sellele julgelt asetada küünlaid, luues oma koju romantilise atmosfääri.
Kandik on valmistatud käsitööna jesmoniidist andes sellele ainulaadse iseloomu ja välimuse. Iga ese on unikaalne oma värvide ja mustrite poolest, mis lisavad teie kodule erilisust.
Kandik on täpselt selline, nagu esimesel pildil, kuid mõistan, et iga kodu on erinev ning seetõttu pakun võimalust valida ka enda stiiliga sobivas toonis aluse, mille saad tellida siit.
Aluse läbimõõt on 25 cm ja kõrgus 2 cm.
Lisa oma koju midagi erilist juba täna!

 

 

 

Only 1 left in stock

Alus on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Alusel võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Keskmine ümar kandik- mahe kollane ja beež”

Your email address will not be published. Required fields are marked *