Kolm lihtsalt kevadist seadet

Kuigi kevad on ametlikult alanud, ei taha mõni päev sugugi nina õue pista. Külm ja lõõtsuv tuul peletab igasuguse isu ära ja meil igatahes maa veel lirtsub ka. Siis ongi hea aeg kevad tuppa tuua. Panin teile kokku e-poes müüdavatest kodusisustustoodetest väikesed kevadised seaded. Kindlasti saab teist igaüks nendega hakkama.

Lihtne, kuid kevadiselt rõõmus

IMGP0243
IMGP0189

Ovaalne alus


Ruumilõhnastaja

Suur ovaalne alus, mis on valmistatud jesmoniidist, on ideaalne väikesemale lauale. See mahutab väiksema lille, mõne dekoratiivse elemendi ning mina lisasin alusele veel ruumi lõhnastaja koos veidi erilisemate pulkadega. Lõhna saad valida just sellise, nagu sulle endale meeldib. Kevade saabudes on lõhnade valik oluliselt suurenenud. Kõik tooted on tehtud käsitööna ning nii saad tellida just enda koju sobivates toonides esemed.

Midagi eelseisvateks ülestõusmispühadeks

IMGP0235
IMGP0239

Keskmine kandik


Suurem küünal

Keskmise suurusega ümarale kandikule mahub juba veidi rohkem ilu luua. Valisin suurema ja väikese küünla, mis on mahedas lillakas toonis ning sobivad ideaalselt kevadise seade juurde. Loomulikult on küünlatopsid valmistatud samuti käsitööna jesmoniidist ning kasutatud on keskkonnasõbralikku sojavaha ning puidust tahti. Naturaalvalge vaas sobib tõesti igasse kodusse. Piisab vaid paarist lilleõiest ja juba on kodus kevad. Väikese pesa meisterdasin õues lillekastis üle talve ilu pakkunud kõrrelisest. Paar vuti muna sisse ja kevadpühad võivad tulla!

Kevad- see on värvid

Jesmoniidist kodusisustuselemendid Mekardia
IMGP0168

Suur ümar kandik


Tassialused

Kui oled väsinud hallidest ja monotoonsetest värvidest siis nüüd on õige aeg värvid koju tuua. Suur ümar kandik mahutab kompaktselt kõik vajaliku ühte kohta.  Kes ütles, et tassi alused peavad olema kapinurgas peidus. Selliseid iludusi on lausa patt peita. Praktilised ja silmailu pakkuvad alused mahuvad ilusti alusele koos kevadiselt rõõmsa hortensiaga. Loomulikult ei saa üle ega ümber topsidest. Minu vaieldamatud lemmikud. Seekord kasutasin pastelses toonis topsi hoopis salvrätikute hoidmiseks. 
Loodetavasti suutsin teile pakkuda veidi kevadist inspiratsiooni. Uute kirjutamisteni!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *