Tassialus- monstera leht

8,00 

Võluv monstera lehe kujuga tassialus on ühtaegu praktiline kui ka ilus element sinu kodus. See tassialus on loodud nii, et saaksid nautida oma kohvi või teed ilma, et kuum tass lauale rante jätaks.
Leheke on valmistatud käsitööna jesmoniidist ning iga monstera lehe kujuga tassialus on tõeline kunstiteos. Selle looduslik ilu ja ainulaadne muster muudavad iga kodu veel erilisemaks.
See on suurepärane kingitusvalik nii endale kui ka teistele.
Monstera lehe suurus 10×8,5 cm – see sobib ideaalselt kohvi- või teetassi alla ning kaitseb sinu lauda kuumuse eest. Samas on sellel ka kaunis disain, mis lisab stiili sinu söögilauale.
Kuna tean, et iga kodu on eriline, pakun võimalust valida erinevate värvitoonide vahel, et see alus sobituks täiuslikult sinu kodu interjööriga.
Lisa oma koju midagi erilist juba täna!

Alus on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Alusel võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

 

värvid

valge, heleroheline, minu valitud värv

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tassialus- monstera leht”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga