Mandala mustriga suurem alus

10,00 

Avasta meie suurepärane mandala mustriga alus, mis ei ole mitte ainult praktiline, vaid lisab ka sinu kodule elegantsi ja erilist võlu. See avar alus mahutab hõlpsasti nii kohvi- või teekannud kui ka suuremad kruusid või küünlad. Tema ilus ja omapärase mustriga pind sobib iga söögilaua või kapipealsega.
Käsitsi, südamega valmistatud jesmoniidist alus muudab sinu päevad eriliseks. See sobib väga hästi ka kingituseks lähedastele, sest mandala mustriga alus kannab endas midagi erilist ja isikupärast.
Kuna tean, et iga kodu on eriline, pakun võimalust valida erinevate värvitoonide vahel, et alus sobituks täielikult sinu koduga.
Aluse suurus 12,1 cm – täpselt paras suurus, et mahutada sinu kuumad joogid või kaunid küünlad.
Lisa oma koju midagi erilist juba täna!

Alus on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Alusel võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

värv

vali enda toon

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mandala mustriga suurem alus”

Your email address will not be published. Required fields are marked *