Ovaalne alus- mitmekülgne sisustuselement

18,00 

Mitmekülgselt kasutatav ovaalne alus, mis leiab kindlasti enda koha igas kodus. See alus on justkui tühi lõuend, mida saad kasutada vastavalt oma vajadustele ja fantaasiale.
Sobib ideaalselt esiku kapile, et hoida korras võtmed ja pisiesemeid. Vannitoas saab see olla stiilseks aluseks kreemidele ja pudelitele. Öökapil toimib see suurepäraselt ehete hoistamisel. Lisaks on see kuumakindel, mis tähendab, et see on turvaline koht küünaldele.
Iga käsitsi valmistatud ovaalne jesmoniidist alus on unikaalne kunstiteos. Selle ilu ja eripära lisavad su interjöörile elegantsi ja isikupära.
See alus on ideaalne kingitus nii endale kui ka lähedastele. Olgu see siis kingitus sünnipäevaks, tähtpäevaks või lihtsalt märgiks sellest, kui palju sa neist hoolid.
Ole enda loominguline disainer ja vali just sinu koju sobivat tooni alus.
Mõõtmetelt 18×9,5 cm, pakub see alus piisavalt ruumi sinu ideede teostamiseks.
Lisa oma koju midagi erilist juba täna!

Alus on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Alusel võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

Jesmoniidist esemeid on lihtne hooldada. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Kui näed, et toode hakkab tuhmuma või vedelik ei jää enam piisakestena tootele, võid selle üle vahatada tavalise kookosrasvaga.

Kui toote peale peaks minema vedelik, siis eemalda see siiski võimalikult kiiresti.

Küünlarasva saab lihtsalt fööniga üles sulatada ning lapiga ära pühkida.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ovaalne alus- mitmekülgne sisustuselement”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga