Suur kuusnurkne kandik- mahe kollane

29,00 

Suur kuusnurkne kandik on nii stiilne kui ka funktsionaalne lisand teie kodule.
Kuusnurkne kujundus muudab selle ideaalseks nii elutuppa kui ka kööki väiksemate esemete kompaktseks hoiustamiseks. See kandik on justkui liikuv kunstiteos, mis lisab ruumile erilise elegantsi.
Kandik on valmistatud käsitööna jesmoniidist, mis annab sellele ainulaadse iseloomu ja välimuse. Iga ese on eriline oma värvide ja mustrite poolest, muutes selle silmapaistvaks sisustuselemendiks.
See kandik on mitmekülgne ja sobib ideaalselt ka küünalde paigutamiseks, kuna see on kuumakindel. Looge oma kodu õdus ja elegantne atmosfäär.
Kandik on täpselt selline, nagu esimesel pildil, kuid mõistan, et iga kodu on erinev ning seetõttu pakun võimalust valida ka enda stiiliga sobivas toonis aluse, mille saad tellida siit.
Kandiku mõõdud on 24×27 cm ja 3 cm kõrgus – see on piisavalt suur, et hoiustada erinevaid esemeid ja samal ajal stiilselt kaunistada teie kodu.
Lisa oma koju midagi erilist juba täna!

Only 1 left in stock

Kandik on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Kandikul võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suur kuusnurkne kandik- mahe kollane”

Your email address will not be published. Required fields are marked *