Suur ovaalne alus- soe roosa

23,00 

Mõnusalt suur ovaalne alus, mis on tõeline mitmekülgne ilu sinu kodus. See alus on nagu tühi lõuend, mida saad kasutada vastavalt oma vajadustele ja loovusele.
See sobib ideaalselt esiku kapile, et hoida korras võtmed ja muud väiksemad esemed. Vannitoas aitab kompaktselt hoiustada kreemipurke ja seerumeid. Öökapil toimib see suurepäraselt ehete/kella alusena. Lisaks on see kuumakindel, mis tähendab, et see on turvaline koht küünaldele.
Käsitsi valmistatud jesmoniidist suur ovaalne alus kannab endas looduse ilu ja ainulaadsust. Iga ese on hoolikalt loodud, et tuua esile selle ainulaadsus.
See on suurepärane valik nii endale kui teistele. Olgu see kingitus sünnipäevaks või tähtpäevaks.
Aluse mõõdud 23,5×11,4 cm – see on ideaalne suurus, mis mahutab nii praktilisuse kui ka visuaalse efekti. Lisades selle oma kodusse, lisad sa oma ruumile isikupära ja stiili.
Alus on täpselt selline, nagu esimesel pildil, kuid mõistan, et iga kodu on erinev ning seetõttu pakun võimalust valida ka enda stiiliga sobivas toonis aluse, mille saad tellida siit.
Ära jäta seda võimalust kasutamata. Tee oma kodu eriliseks ja osta see suurepärane suur ovaalne alus juba täna!

Only 1 left in stock

Alus on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Alusel võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suur ovaalne alus- soe roosa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *