Suur ümar kandik- tähistaevas

35,00 

Suur ümar kandik, mis on justkui loodud selleks, et lisada teie lauale ilu ja elegantsi. See kandik on suurepärane valik laua kaunistamiseks ning sellele saab paigutada küünlaid, vaase, kasvõi telekapulte ja teisi dekoratiivelemente.
Kandik on valmistatud käsitööna jesmoniidist, andes sellele unikaalse iseloomu ja visuaalse ilu. Iga ese on loodud hoole ja armastusega, muutes selle kunstiteoseks omaette.
See on suurepärane kingitus nii endale kui ka teistele.
Kandik on täpselt selline, nagu esimesel pildil, kuid mõistan, et iga kodu on erinev ning seetõttu pakun võimalust valida ka enda stiiliga sobivas toonis aluse, mille saad tellida siit.
Kandiku läbimõõt on 30 cm – see on piisavalt suur, et mahutada erinevaid dekoratiivelemente ning muuta teie laud tõeliseks kunstiteoseks.
Lisa oma koju midagi erilist juba täna!

Out of stock

Kandik on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Kandik võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suur ümar kandik- tähistaevas”

Your email address will not be published. Required fields are marked *