Lõhnu täis töötuba- väike imeline küünal

Töötuba täis uusi kogemusi, üllatusi ning imelisi lõhnasid!
Selles põnevas töötoas saate ise luua midagi erilist ja praktilist- jesmoniidist topsi, kuhu saad valada just sinule meelepärase lõhnaga sojavaha. Veel erilisemaks muudab küünla puidust taht, mis mõnusal sügisõhtul või talvehommikul vaikselt praksub ning loob hubase ja sooja meeleolu.
Tulge osalema kaasahaaravas töötoas, kus avaneb Sulle võimalus luua midagi erilist oma koju või kingituseks. Jesmoniit – võimas ja salapärane materjal, mis saab Sinu käe all uue elu! 
Küünla valame keskkonnasõbralikust sojavahast ning valida saab erinevate aroomi ja eeterlike õlide vahel. Rohkem lõhnadest saad lugeda siit. Kindlasti leiad meeldiva lõhna, valik on päris suur.
Ma juhendan samm-sammult, kuidas luua imeline jesmoniidist küünala tops, valada sinna sojavahast küünal ning aitan valida just selle õige aroomi.
Mis muudab meie töötoa eriliseks? Iga osaleja saab kaasa võtta enda valmistatud väikese küünla, mis on valmistatud hoole ja armastusega. Kui see küünal on põlenud, saate alles jäänud jesmoniidist topsi valada uue küünla või kasutada seda nt väiksemate esemete hoiustamiseks.
See töötuba on ideaalne kingitus endale või kallile inimesele ning samuti suurepärane võimalus veeta meeldivalt aega koos sõprade või perega. Olgu selleks sünnipäev, beebipidu, tüdrukuteõhtu, tiimiüritus või lihtsalt mõnus õhtu sõprade või perega- põhjuse koos aja veetmiseks leiab alati. Looge enda jaoks erilised hetked ja mälestused meie töötoaga!
Tulge, et kogeda loomingulisust, õppida uusi oskusi ning luua midagi unikaalset. Ootame teid töötuppa, et koos luua midagi uut, naerda ja nautida lõhnade ja valguse maagiat!

Mida on Sul vaja teada?
  • Võimalik katsetada erinevaid värve ja tehnikaid;
  • Võimalik valida ise küünla aroom;
  • Eelnevaid kogemusi / teadmisi töötoas osalemiseks pole tarvis;
  • Valmistamine võtab aega 1,5 – 2h;
  • Minimaalne osalejate arv on 6 inimest, maksimaalne 16;
Broneerimiseks kirjuta: veebilehe päringuvormi, Facebooki või Instagrami 

Inspireeru ideedest!
Muudame koos Sinu sünnipäeva, meeskonnasündmuse, suve-talvepäevad või ühise olemise lõbusaks, praktiliseks ja meeldejäävaks!

Töötoa hind:    32€/inimene (lisanduda võib transporditasu, sõidan üle Eesti).

PS. Kui soovid, et õpituba toimuks Lavendel Loomeruumis, on õpitoa tasu 36€/inimene.
Kategooria:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lõhnu täis töötuba- väike imeline küünal”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga