Sale kaanega tops

12,00 

Imeline sale kaanega topst, mille reljeefne muster lisab elegantsi ja stiili sinu ruumi. See praktiline hoiupaik on spetsiaalselt loodud vatitikkude hoiustamiseks, kuid miks mitte peita siia mõni muu väiksem ese.
See tops on ideaalne väikesele ovaalsele alusele, luues harmoonilise ja funktsionaalse terviku. Lisaks praktilisusele on sellel topil ka eriline visuaalne mõju, muutes iga ruumi kordumatuks.
Käsitsi valmistatud jesmoniidist topsi reljeefne muster räägib oma loo ning lisab suurepärase lisandväärtuse iga päeva käigus.
See on suurepärane valik nii endale kui teistele. Olgu see siis kingituseks lähedasele või lihtsalt iseendale millegi erilise lubamiseks. See tops on suurepärane lisand nii vannituppa, magamistuppa kui ka mujale.
Topsi mõõdud – läbimõõt 7 cm, kõrgus koos kaanega 9 cm. See kompaktne suurus sobib ideaalselt igasse kohta, kuid mahutab samas piisavalt.
Kuna tean, et iga kodu on eriline, pakun võimalust valida erinevate värvitoonide vahel, et alus sobituks täielikult sinu koduga.
Lisa oma koju midagi erilist juba täna!

Tops on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Topsil võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

minu valitud värv

minu valitud värv

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sale kaanega tops”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga