Väike alus

6,00 

Väike alus sobib hästi küünalde alla, kuna talub kuuma. Lisaks sobib see väike alus suurepäraselt ovaalsele alusele, aidates teil hoida kõrvarõngaid, sõrmuseid, parfüüme ja muid väikseid esemeid korralikult organiseerituna.
Meie alused on valmistatud käsitööna jesmoniidist, andes neile ainulaadse iseloomu ja visuaalse võlu. Iga ese on eriline oma värvide ja mustrite poolest, muutes selle silmapaistvaks sisustuselemendiks.
Alust on võimalik tellida erinevates värvitoonides, nii et saate valida just selle, mis sobib kõige paremini teie kodu stiiliga.
Aluse läbimõõt 8 cm.
Lisa oma koju midagi erilist juba täna!

 

Alus on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Alusel võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

Jesmoniidist esemeid on lihtne hooldada. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Kui näed, et toode hakkab tuhmuma või vedelik ei jää enam piisakestena tootele, võid selle üle vahatada tavalise kookosrasvaga.

Kui toote peale peaks minema vedelik, siis eemalda see siiski võimalikult kiiresti.

Küünlarasva saab lihtsalt fööniga üles sulatada ning lapiga ära pühkida.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väike alus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga