Väike kuusnurkne alus

10,00 

Väike kuusnurkne alus on käe all mõnusalt pehme ja siidine. See alus on ideaalne väiksemate nipsasjade hoiustamiseks või küünla aluseks, sest talub kuumust.
Valmistatud käsitööna jesmoniidist, iga kuusnurkne alus on tõeline meistriteos. Selle materjali looduslik pehmus ja eriline tekstuur lisavad sinu lauale soojust ja stiili. Iga ese on loodud hoole ja armastusega, et tuua esile selle ainulaadsus.
Aluse suurus 10 cm – piisavalt suur, et mahutada erinevaid esemeid, kuid samal ajal piisavalt kompaktne, et sobituda igasse ruumi stiilselt ja praktiliselt.
Kuna tean, et iga kodu on eriline, pakun võimalust valida erinevate värvitoonide vahel, et see alus sobituks täiuslikult sinu kodu interjööriga.
Lisa oma koju midagi erilist juba täna!

Alus on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Alusel võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

Jesmoniidist esemeid on lihtne hooldada. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Kui näed, et toode hakkab tuhmuma või vedelik ei jää enam piisakestena tootele, võid selle üle vahatada tavalise kookosrasvaga.

Kui toote peale peaks minema vedelik, siis eemalda see siiski võimalikult kiiresti.

Küünlarasva saab lihtsalt fööniga üles sulatada ning lapiga ära pühkida.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Väike kuusnurkne alus”

Your email address will not be published. Required fields are marked *