Väiksem tassialuste komplekt

26,00 

Pilkupüüdev väiksema suurusega tassialuste komplekt, mis on nii praktiline kui ka kaunis lisand sinu lauale. Need alused on disainitud nii, et saad neid mugavalt üksteise peale laduda ning karbike hoiab neid kenasti koos.
Käsitsi valmistatud jesmoniidist tassialuste komplekt on unikaalne meistriteos. Selle materjali loomulik ilu ja eripära lisavad sinu lauale soojust ja individuaalsust. Iga tassialus on loodud hoole ja armastusega, et saaksid nautida parimat kvaliteeti.
See komplekt ei ole ainult praktiline, vaid ka ideaalne kingitus valik nii endale kui ka lähedastele. Ükskõik, kas see on kingitus sünnipäevaks, tähtpäevaks või lihtsalt üks ilus märk armastusest, see komplekt paneb kindlasti särama iga saaja silmad.
Kõigi meie ainulaadsuse arvestades pakume võimalust valida erinevate värvitoonide vahel, et komplekt sobituks su interjööriga.
Iga tassialuse läbimõõt on 8,6 cm – ideaalne suurus, et mahutada tass või klaas ning kaitsta sinu lauda.
Ole enda loominguline disainer ja vali just sinu koju sobivat tooni tassialuste komplekt.
Lisa oma lauale stiili ja funktsionaalsust ning telli see väikeste tassialuste komplekt kohe!

Alus on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Alusel võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

värv

minu valitud värv

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Väiksem tassialuste komplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga