Merekarp ehete hoiustamiseks

9,00 

Eriline merekarp, mis on ideaalne koht sinu sõrmuste, käevõrude, kõrvarõngaste ja muude väärtuslike esemete hoiustamiseks. See on nagu väike aare sinu igapäevaelus.
Merekarp mahub suurepäraselt ka ovaalsele alusele, moodustades stiilse ja funktsionaalse kombinatsiooni. Sellel on praktiline kasutus, hoides korras sinu väärisesemed ja samal ajal lisades unikaalset stiili sinu vannituppa või öökapile.
See on suurepärane kingitus nii endale kui ka teistele.
Merekarbi suurus 10×10,5 cm – see on piisavalt suur, et mahutada erinevaid väärisesemeid, samas piisavalt kompaktne, et mahutada ka väiksematesse kohtadesse.
Kuna tean, et iga kodu on eriline, pakun võimalust valida erinevate värvitoonide vahel, et see alus sobituks täiuslikult sinu kodu interjööriga.
Lisa oma koju midagi erilist juba täna!

Alus on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Alusel võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

 

Jesmoniidist esemeid on lihtne hooldada. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Kui näed, et toode hakkab tuhmuma või vedelik ei jää enam piisakestena tootele, võid selle üle vahatada tavalise kookosrasvaga.

Kui toote peale peaks minema vedelik, siis eemalda see siiski võimalikult kiiresti.

Küünlarasva saab lihtsalt fööniga üles sulatada ning lapiga ära pühkida.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Merekarp ehete hoiustamiseks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga