Tops- ideaalne ehete hoiustamiseks- naturaalne valge

15,00 

Reljeefse mustriga madal tops sobib ideaalselt väiksemate ehete hoiustamiseks. See väike kunstiteos on valmistatud käsitööna jesmoniidist, andes sellele erilise iseloomu ja visuaalse võlu.
Topsi reljeefne muster annab sellele erilise ilme, mis lisab teie interjöörile isikupära. Iga ese on kordumatu oma värvide ja mustri poolest, muutes selle tõeliseks kunstiteoseks. Tops sobib ideaalselt ovaalsele alusele.
Topsi läbimõõt 8 cm, kõrgus 3 cm ja koos kaanega 10 cm.
Tops on täpselt selline, nagu esimesel pildil, kuid mõistan, et iga kodu on erinev ning seetõttu pakun võimalust valida ka enda stiiliga sobivas toonis topsi, mille saad tellida siit.
Lisa oma koju midagi erilist ja funktsionaalset juba täna!

Only 2 left in stock

Tops on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Topsil võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tops- ideaalne ehete hoiustamiseks- naturaalne valge”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga