Tops

16,00 

Ideaalne tops, kus saad hoiustada oma meigipintsleid, pliiatseid või muid vajalikke esemeid. See tops on justkui sinu isiklik organiseeritud ruum, kus kõik on käeulatuses ja ilusti korras.
See tops sobib suurepäraselt ovaalsele alusele, moodustades koos sellega stiilse ja praktilise kombinatsiooni. Lisaks praktilisusele annab selle topsi ainulaadne disain sinu vannitoale või lauale omanäolise sära.
Käsitsi valmistatud jesmoniidist tops on kordumatu ja kannab endas looduse ilu. Selle materjali ainulaadne soojus ja tekstuur lisavad sinu ruumile isikupära ja soojust.
See tops on suurepärane valik nii endale kui ka teistele. Olgu see siis kingitus lähedasele või lihtsalt märgiks sellest, et hoolid. See tops on ideaalne võimalus hoida oma igapäevaseid esemeid korras ja stiilselt.
Topsi mõõdud 7×10 cm – täiuslik suurus, et mahutada mitmesuguseid esemeid, olgu need siis meigipintslid või pliiatsid.
Kuna tean, et iga kodu on erinev, pakun võimalust valida erinevate värvitoonide vahel, et see tops sobituks täiuslikult sinu kodu interjööriga.
Lisa oma meigi- või töölauale midagi erilist ja osta see ideaalne tops juba täna!

Tops on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Topsil võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

värv

minu soovitud toon

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tops”

Your email address will not be published. Required fields are marked *