Merekarp ehete hoiustamiseks- hall-beež

9,00 

Eriline merekarp, mis on ideaalne koht sinu sõrmuste, käevõrude, kõrvarõngaste ja muude väärtuslike esemete hoiustamiseks. See on nagu väike aare sinu igapäevaelus.
Merekarp mahub suurepäraselt ka ovaalsele alusele, moodustades stiilse ja funktsionaalse kombinatsiooni. Sellel on praktiline kasutus, hoides korras sinu väärisesemed ja samal ajal lisades unikaalset stiili sinu vannituppa või öökapile.
See on suurepärane kingitus nii endale kui ka teistele.
Merekarbi suurus 10×10,5 cm – see on piisavalt suur, et mahutada erinevaid väärisesemeid, samas piisavalt kompaktne, et mahutada ka väiksematesse kohtadesse.
Ese on täpselt selline, nagu esimesel pildil, kuid mõistan, et iga kodu on erinev ning seetõttu pakun võimalust valida ka enda stiiliga sobivas toonis karbi, mille saad tellida siit.
Lisa oma koju midagi erilist juba täna!

Only 1 left in stock

Ese on valmistatud käsitööna jesmoniidist (rohkem infot materjali kohta leiad siit) ning iga ese on eriline ja kordumatu.

Alusel võib esineda pisikesi õhumullidest tingitud augukesi ning võib olla veidi ebatasane. Minu arust annavad need just ehedust ja isikupära ning kasutamist see ei mõjuta. Olen selle teinud niiskust taluvaks, kuid see ei kannata õuetingimustes pidevat kasutamist ning materjali tootja ei soovita otsest kokkupuudet toiduga. Puhastamiseks sobib pehme lapp ja soe seebivesi.

Palju erinevaid videosid ja pilte kodusisustuselementide tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

Inspiratsiooni ja värve näeb tehtud tööde kaustast.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Merekarp ehete hoiustamiseks- hall-beež”

Your email address will not be published. Required fields are marked *