Keskmine sojavahast küünal, hallikaslilla tops, VÜRTSIKAS UNELM

Original price was: 14,00 €.Current price is: 10,00 €.

Keskmine sojavahast küünal on tõeline kunstiteos ja meeldiva aroomi looja.  Nii küünla tops kui küünal on valmistatud käsitööna. Seega iga küünal on eriline ja ainulaadne.
See küünal pakub teile meeldiva lõhnakogemuse. See lõhn on nagu päikeseline unelm, mis toob esile Sitsiilia päikese ja sooja suvepäeva rõõmsa ja sensuaalse auraga. See lõhn viib rännakule päikselisse paradiisi, kus värskus, lillelised ja soojad põhinoodid loovad lummava ja nauditava lõhnaelamuse.
Looge oma kodus õdus ja luksuslik atmosfäär, kasutades seda küünalt dekoratiivseks elemendiks või lõõgastavateks õhtuteks.
Küünla netokaal on umbes 140g ning põlemisaeg 24h. Lisaks saate pärast küünla põlemist kasutada jesmoniidist topsi nt väiksemate esemete hoiustamiseks.
Küünal on valatud looduslikust sojavahast ning lõhnadena on kasutatud kvaliteetseid aroomiõlide segusid. Need ei sisalda dietüülftalaate (DEP), ei ole testitud loomadel ning vastavad EU standarditele. Rohkem aroomiõlidest loe siit.
Avastage selle küünla ilu ja võlu ning looge oma kodus meeldiv ja lõõgastav õhkkond.
Küünlatopsi suurus- läbimõõt 7,2 cm, kõrgus kaanega 8,8 cm.
LÕHN
Tipunoodid: Sitsiilia sidrun – apelsin – tšillipipar
Südamenoodid: iiris – virsik – jasmiin – nelgiõied – ylang ylang – roosi kroonlehed
Põhinoodid: palsam – merevaik – tiikpuu – vanill – patšuli – valge muskus – viiruk
Loe kindlasti läbi ka info, kuidas ohutult küünalt põletada.

Only 1 left in stock

Esimesel korral põleta küünalt vähemalt 1 tund või nii kaua, et vaha saaks sulada kogu küünla pealispinna ulatuses. Nii ei teki küünla keskele süvist. Kui küünal esimesel süütamisel õigesti põleda ei saa, ei põle ta ilusasti ka edaspidi.
Enne uut küünla süütamist, lõika või näpista puidust taht veidi lühemaks (pehmeks põlenud osa). Kui taht tahmab, kustuta küünal, lõika tahti lühemaks ja süüta küünal uuesti.
Ära jäta kunagi küünalt põlema järelevalveta ega lemmikloomade ja väikelaste lähedusse ning aseta küünal alati kuuma taluvale pinnale!
Lõpetage küünla kasutamine, kui vaha on veel veidi alles jäänud. Küünla tops võib muutuda liiga kuumaks ning puruneda. Rohkem infot küünalde kasutamise kohta leiate siit.

Rohkem infot, kuidas küünalt ohutult ja võimalikult pikalt põletada asub siin.
Kui sa ei leidnud endale meelepärases toonis toodet ja sul on mõni lahe idee siis kirjuta enda soovidest julgelt Mekardiasse.
Palju erinevaid videosid ja pilte esemete tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Keskmine sojavahast küünal, hallikaslilla tops, VÜRTSIKAS UNELM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *