Väike sojavahast küünal mahedas lillat värvi topsis, LAVENDEL JA SIDRUNHEIN

9,00 

Suurepärane käsitööna valmistatud sojavahast väike küünal, mis on tõeline kunstiteos ja meeldiva aroomi looja.  Nii küünla tops kui küünal on valmistatud käsitööna. Seega iga küünal on eriline ja ainulaadne.
See küünal pakub teile meeldiva lõhnakogemuse. Tipunootides avaldavad end värskendavad sidruni, bergamoti, sidrunipuu ja sidrunheina aroomid. Keskmiste nootidena tõusevad esile roosi, ingveri, sidruni ja apelsini õite lõhnad. Küünla põhinootides annavad endast märku muskus, merevaik ja lavendel, luues rahustava ja lõõgastava atmosfääri.
Looge oma kodus õdus ja luksuslik atmosfäär, kasutades seda küünalt dekoratiivseks elemendiks või lõõgastavateks õhtuteks.
Küünla netokaal on umbes 80g ning põlemisaeg 14h. Lisaks saate pärast küünla põlemist kasutada jesmoniidist topsi väikeste esemete hoiustamiseks või suurema teeküünla ohutuks põletamiseks.
Küünal on valatud looduslikust sojavahast ning lõhnadena on kasutatud kvaliteetseid aroomiõlide segusid. Need ei sisalda dietüülftalaate (DEP), ei ole testitud loomadel ning vastavad EU standarditele. Rohkem aroomiõlidest loe siit.
Avastage selle küünla ilu ja võlu ning looge oma kodus meeldiv ja lõõgastav õhkkond.

LÕHN
Tipunoodid: sidrun, bergamot, sidrunipuu, sidrunhein
Keskmised: roos, ingver, sidrun, apelsini õied
Põhinoodid: muskus, merevaik, lavendel

Loe kindlasti läbi ka info, kuidas ohutult küünalt põletada.

Laos

Esimesel korral põleta küünalt vähemalt 1 tund või nii kaua, et vaha saaks sulada kogu küünla pealispinna ulatuses. Nii ei teki küünla keskele süvist. Kui küünal esimesel süütamisel õigesti põleda ei saa, ei põle ta ilusasti ka edaspidi.
Enne uut küünla süütamist, lõika või näpista puidust taht veidi lühemaks (pehmeks põlenud osa). Kui taht tahmab, kustuta küünal, lõika tahti lühemaks ja süüta küünal uuesti.
Ära jäta kunagi küünalt põlema järelevalveta ega lemmikloomade ja väikelaste lähedusse ning aseta küünal alati kuuma taluvale pinnale!
Lõpetage küünla kasutamine, kui vaha on veel veidi alles jäänud. Küünla tops võib muutuda liiga kuumaks ning puruneda. Rohkem infot küünalde kasutamise kohta leiate siit.

Kirjeldus

Rohkem infot, kuidas küünalt ohutult ja võimalikult pikalt põletada asub siin.
Kui sa ei leidnud endale meelepärases toonis toodet ja sul on mõni lahe idee siis kirjuta enda soovidest julgelt Mekardiasse.
Palju erinevaid videosid ja pilte esemete tegemisprotsessist minu Facebooki ja Instagrami lehelt.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väike sojavahast küünal mahedas lillat värvi topsis, LAVENDEL JA SIDRUNHEIN”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Required fields are marked *